Хайновські дні церковної музики

З 14-16 травня 2015 року фольклорний ансамбль «Многая лета» КНУКіМ  під керівництвом Коропніченко Ганни Миколаївни, взяв участь у ХХХІV-му Міжнародному фестивалі «Хайновські дні Церковної Музики», що проходив у м. Хайновка (Польща).

На фестивалі було багато потужних колективів з різних країн, а саме: Хор з Парижа (Франція), чоловічий хоровий колектив з Молдови, Хор Мінської Консерваторії (Республіка Білорусь), Хор Саратовської  Консерваторії (Росія), який зайняв І місце, та інші представники зарубіжжя.

Наш колектив єдиний представляв пісенну церковну традицію України. «Многая лета» зайняли  ІІ-ге місце, а керівника Коропніченко Ганну Миколаївну нагородили нагородою  «Найкращий керівник»!!

Ми також відвідали багато цікавих історичних  міст Польщі: Побували в м. Любліні, Кракові, Білостоці (там виступали на гала-концерті), відвідали святу гору Грабарку і столицю Польщі – Варшаву.

Завдячуємо Михайлу Михайловичу Поплавському, Регеші Наталії Леонідівні, Скопцовій Олені Михайлівні за підтримку і за вагомий внесок у покращення культурних міжнародних зв’язків студентів КНУКіМ з європейськими державами!

З повагою, фольклорний ансамбль «Многая лета», кер. Коропніченко Г.М. , кафедри фольклору, народнопісенного і хорового мистецтва КНУКіМ!