Факультет музичного мистецтва

      ​​

Хайновські дні церковної музики

З 14-16 травня 2015 року фольклорний ансамбль «Многая лета» КНУКіМ  під керівництвом Коропніченко Ганни Миколаївни, взяв участь у ХХХІV-му Міжнародному фестивалі «Хайновські дні Церковної Музики», що проходив у м. Хайновка (Польща).

На фестивалі було багато потужних колективів з різних країн, а саме: Хор з Парижа (Франція), чоловічий хоровий колектив з Молдови, Хор Мінської Консерваторії (Республіка Білорусь), Хор Саратовської  Консерваторії (Росія), який зайняв І місце, та інші представники зарубіжжя.

Наш колектив єдиний представляв пісенну церковну традицію України. «Многая лета» зайняли  ІІ-ге місце, а керівника Коропніченко Ганну Миколаївну нагородили нагородою  «Найкращий керівник»!!

Ми також відвідали багато цікавих історичних  міст Польщі: Побували в м. Любліні, Кракові, Білостоці (там виступали на гала-концерті), відвідали святу гору Грабарку і столицю Польщі – Варшаву.

Завдячуємо Михайлу Михайловичу Поплавському, Регеші Наталії Леонідівні, Скопцовій Олені Михайлівні за підтримку і за вагомий внесок у покращення культурних міжнародних зв’язків студентів КНУКіМ з європейськими державами!

З повагою, фольклорний ансамбль «Многая лета», кер. Коропніченко Г.М. , кафедри фольклору, народнопісенного і хорового мистецтва КНУКіМ!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​