Факультет музичного мистецтва

      ​​

Спів Київської Русі

Ансамбль духовної і фольклорної музики «Многая лета» КНУКіМ і його керівник – відомий український етномузиколог Ганна Коропніченко взяли участь у ХІІ-му Міжнародному фестивалі Православної музики «Достойно есть», який проходив 10-14 червня у м. Помоорья (Болгарія).

У фестивалі взяло участь 30 колективів з різних країн: Болгарії, Румунії, Греції, Росії, Сербії, а також три колективи з України: Дитячий хор «Глорія» при музичній школі №8 (Львів), Хор «Надсення» при Львівському регіональному товаристві і кнукімівські «Многая лєта».

«Наше виконання сприйняли з захватом!» - розповіла нам учасниця колективу студентка - фольклористка ІІІ-го курсу Ольга Вакулич. «Сам Митрополит Сливенський Іоаникій після нашого виступу підійшов до нас і зазначив: «У вашому співі я почув дух Київської Русі»! Для нас це найвища нагорода, адже ми прагнемо у своєму виконанні максимального відтворення піснеспівів так, як це звучало в традиції! Фестиваль подарував нам багато цікавих колективів, які познайомили нас з пісенною культурою різних національностей. Болгарські церковні піснеспіви з візантійським «ісоном» вразили нас своєю мелізматикою. Адже болгари Кирило і Мефодій – учителі слов’янства, принесли на наші землі християнство, і як старші брати відкрили для нас кирилицю, яка стала для нас основою нашої абетки!».

«Ми дуже задоволені, що відвідали фестиваль «Достойно есть», для нас, як музикознавців, це дуже потрібний крок для вдосконалення та опановування нових манер, технік співу!» - додали усі учасники творчого колективу. А ми вітаємо «Многая лєта» і Ганну Коропніченко із вдалими виступами на фестивалі і бажаємо нових цікавих гастрольних подорожів світом!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​