Факультет музичного мистецтва

      ​​   

В добру путь !

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ існує багато цікавих традицій, однією з яких є щорічні урочистості до Дня знань і посвята першокурсників – музикантів в студенти найкращого богемного вишу України.

Ось і в цьому році 31 серпня перша зустріч студентів першого курсу з викладачами й творчими керівниками курсів відбулася в урочистій і святковій атмосфері.

Арт-сквер на Чигоріна, 20 був прикрашений жовто-блакитними кульками, які були розвішаними на деревах, що придало святу неповторного шарму. Усі урочистості супроводжував оркестр духових і ударних інструментів ФММ КНУКіМ під керівництвом професора Володимира Романовського: святкові фанфари, величний «Козацький марш», лірична пісня «Як тебе не любити, Києве мій» і запальні джазові мелодії створили святкову атмосферу.

З вітальними словам до першокурсників звернулися завідувачі кафедр і  провідні викладачі факультету: Алла Борисівна Попова, Петро Павлович Чухрай, Наталія Михайлівна Кречко, Петро Олександрович Андрійчук, Вікторія Володимирівна Шевченко та інші. Усі бажали першокурсникам – музикантам КНУКіМ щасливого й плідного  студентського життя, натхнення, успіхів, творчих здобутків!

А після урочистого вручення студентських квитків усі студенти першого курсу запустили в небо 30 жовто-блакитних кульок з прикрипленим до них величезним переліком побажань на майбутнє студентське життя: перед початком урочистостей кожен бажаючий міг написати їх на плакаті, прикріпленому до кульок. Яскравою жовто-блакитною хмаркою полетіли кульки в небо і понесли із собою побажання і віру в успіх, творчу реалізацію, кохання і мир!

Яскраво й весело розпочався перший день в КНУКіМ для студентів – музикантів першого курсу! Ми вітаємо вас, першачки! Довгого і неспокійного вам усім творчого життя й професійної реалізації!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​