Діалог культур: Україна - Греція

21 вересня 2015 року студентський хор «ANIMA» Київського національного університету культури і мистецтв разом із художнім керівником та головним диригентом професором, заслуженою артисткою України Наталією Михайлівною Кречко, і хормейстерами О.Ю. Грицюк та Н.О. Якобенчуком взяли участь в практичній частині VI-ої Міжнародної науково-практичної конференції  «Діалог культур: Україна – Греція (1000 – літня спадщина афонського спадку в Україні)».

Засновницею і багаторічним керівником проекту є кандидат мистецтвознавства, професор кафедри академічного хорового мистецтва ФММ КНУКіМ Лілія Терещенко-Кайдан, яка у науковій доповіді на відкритті конференції звернулася до української рукописної спадщини, яка зберігається зокрема на Афоні, та довела, що писемні пам’ятки складають основу для цього діалогу. В роботі наукових секцій конференції активну участь взяли й інші викладачі кафедри, зокрема кандидат мистецтвознавства, доцент Ігор Володимирович Тилик і завідувач кафедри професор Наталія Михайлівна Кречко.

У практичній частині конференції слухачам було представлено твори духовної музики знаних українських композиторів Артемія Веделя, Кирила Стеценка та Миколи Лисенка, а також Богдани Працюк у виконанні студентського хору «ANIMA». Нагадаємо, що для студентів 1-го курсу це був дебютний виступ на великій професійній сцені, які за рекордно короткий термін вивчили надскладний репертуар хору і достойно виступили разом з досвідченими хористами. Так тримати!!!