Факультет музичного мистецтва

      ​​

Діалог культур: Україна - Греція

21 вересня 2015 року студентський хор «ANIMA» Київського національного університету культури і мистецтв разом із художнім керівником та головним диригентом професором, заслуженою артисткою України Наталією Михайлівною Кречко, і хормейстерами О.Ю. Грицюк та Н.О. Якобенчуком взяли участь в практичній частині VI-ої Міжнародної науково-практичної конференції  «Діалог культур: Україна – Греція (1000 – літня спадщина афонського спадку в Україні)».

Засновницею і багаторічним керівником проекту є кандидат мистецтвознавства, професор кафедри академічного хорового мистецтва ФММ КНУКіМ Лілія Терещенко-Кайдан, яка у науковій доповіді на відкритті конференції звернулася до української рукописної спадщини, яка зберігається зокрема на Афоні, та довела, що писемні пам’ятки складають основу для цього діалогу. В роботі наукових секцій конференції активну участь взяли й інші викладачі кафедри, зокрема кандидат мистецтвознавства, доцент Ігор Володимирович Тилик і завідувач кафедри професор Наталія Михайлівна Кречко.

У практичній частині конференції слухачам було представлено твори духовної музики знаних українських композиторів Артемія Веделя, Кирила Стеценка та Миколи Лисенка, а також Богдани Працюк у виконанні студентського хору «ANIMA». Нагадаємо, що для студентів 1-го курсу це був дебютний виступ на великій професійній сцені, які за рекордно короткий термін вивчили надскладний репертуар хору і достойно виступили разом з досвідченими хористами. Так тримати!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​