Факультет музичного мистецтва

      ​​

Покрова на Хортиці

14 жовтня 2015 року – у День Захисника Вітчизни – історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця», що у м. Запоріжжя, радо приймав VI-й Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці». У цей день працював ярмарок майстрів народного мистецтва, виступали професійні та аматорські фольклорні пісенні колективи Запоріжжя й України, відбулися презентації традицій національних меншин регіону, працювала дитяча майстерня, відбувся надзвичайно цікавий виступ-реконструкція від «Січових козаків» і молебен в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці.

Особливими гостями до участі у козацькому святі були запрошені учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ на чолі із своїм керівником – заслуженим працівником культури України, професором Іваном Сінельніковим. Кількість гостей на святі вразила краличан – здавалося, усе Запоріжжя в цей день святкувало на Хортиці. Особливий дух козацької звитяги захоплював і створював надзвичайно піднесений настрій!

«Кралиця» взяла участь у святковому концерті на головному майдані Хортиці, дала кілька концертів на сценічних майданчиках історико-культурного комплексу і у м. Запоріжжі, яке на час свята стало однією великою концертною площадкою. Фольклористи КНУКіМ відвідали також містечко майстрів народного мистецтва «Запорізькі обереги», виставку «Духовний світ запорізького козацтва» і волонтерський ярмарок, всі кошти від якого перераховувалися воїнам АТО.

«Кралиця» також була запрошена на Запорізьке телебачення: за участі наших голосистих фольклористів було записано кілька випусків музично-етнографічної передачі «ЗапоріжжяТБ».

«Покрова на Хортиці» швидко промайнула, козацький край щиро й радо зустрів кнукімівських співаків і співачок – фольклористів, які прощалися із гостинною Хортицею із надією на майбутні зустрічі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​