Талановита людина – талановита у всьому!

21 жовтня до студентів Кафедри бандури і кобзарського мистецтва ФММ КНУКіМ завітав актор театру імені Івана Франка, співак, поет, композитор, автор пісень, заслужений артист України ТАРАС ПОСТНІКОВ.

Гість невимушено спілкувався з аудиторією, розповів, що має дві вищі освіти – музичну (грає на флейті) та акторську. Пригадав, як батьки намагалися завадити його творчій кар’єрі, але … доля!

Упродовж зустрічі молодь із захопленням довідалась про те, що талановитий і працелюбний Тарас Постніков грає на фортепіано, лірі. Самостійно оволодів грою на такому унікальному музичному інструменті як українська старосвітська кобза, виконує та записує старовинні українські народні пісні.

Як автор слів, композитор та виконавець, професійно володіючи кобзою, голосом, флейтою, лірою та фортепіано, створив альбом оригінальних сучасних українських пісень, у яких яскраво відкриває особливості національного мелосу, ладів, тембрів, використовуючи суто українські інструменти як старосвітська кобза, торбан, бандура, ліра, басоля, цимбали, трембіта та інші в сучасному аранжуванні.

Багато гастролює. Плідно працює у колективах театру ім. І. Франка та театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» у драматичних виставах, активно знімається в кіно, а також працює ведучим на телеканалі «1+1»…

Багатогранний і талановитий гість вразив майбутніх музикантів своєю енергетикою: його розпитували про творчий шлях, мистецькі проекти, в яких він брав участь, а митець із радістю ділився секретами неповторного сценічного мистецтва. Протягом зустрічі п. Тарас виконав твори на старосвітській кобзі, співав старовинні народні пісні і сучасні естрадні власного авторства, читав вірші Лесі Українки та уривки із театральних вистав.

Отже «Талановита людина – талановита у всьому!»