Факультет музичного мистецтва

      ​​

Музичний соняшник

У другий декаді жовтня 2015 року на великій сцені Культурно-мистецького центру Академії праці і соціальних відносин (м. Київ) відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль – конкурс мистецтв «Соняшник», організований однойменним благодійним фондом.

Неординарна мистецька подія відбулася за підтримки Міністерства культури України і зібрало понад 500 учасників зі всіх регіонів країни. Солісти, дуети, колективи показали свої вміння в хореографії, вокалі, театральному мистецтві і інструментальному жанрі. Почесні гості фестивалю «Соняшник»: заступник міністра культури України Ростислав Карандєєв та Повноважний Посол Палестини в Україні доктор Мухамед Аль Асаад, - відкриваючи мистецьку імпрезу, наголосили, що багаторічна діяльність такого роду фестивалів дає можливість розкритися талановитій молоді і заявити про себе вже у дорослому мистецтві.

Яскраві костюми і виступи не залишили байдужими ні глядачів, ні поважне журі, яке у номінації «Інструментальний жанр, гітара, 5-та вікова категорія» відзначило дипломами Лауреатів 1-ої премії студентів кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Романа Крохмаля і Олену Тібірькову, а також окремою відзнакою – почесною грамотою викладача і наставника лауреатів – Заслужену артистку України, професора кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Вікторію Анатоліївну Жадько. Усі учасники також отримали подарунки від благодійного фонду «Соняшник».

Ми вітаємо талановитих кнікімівських музикантів і їх наставника, відзначимо, що цей творчий союз викладача і його студентів вже не вперше підкорює мистецькі вершини. Віримо, що Вікторія Анатоліївна, Олена і Роман ще не раз порадують нас своїми перемогами!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​