Гості з Ніжина

Днями на факультеті музичного мистецтва побували студенти випускних курсів Ніжинського державного училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Основною метою подорожі ніжінців було знайомство з факультетом музичного мистецтва КНУКіМ в рамках програми «Абітурієнт – 2016». Понад 50 майбутніх абітурієнтів разом із своїми наставниками з училища основним своїм проханням висловили особисту зустріч із викладачами ФММ КНУКіМ, консультації і майстер-класи від провідних керівників творчих колективів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Майбутніх абітурієнтів консультували художній керівник і головний диригент українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, кандидат мистецтвознавства, професор Олена Михайлівна Скопцова; керівник фольклорного ансамблю «Кралиця», заслужений працівник культури України, професор Іван Григорович Сінельніков, а також доценти кафедри джазу та естрадного співу Сергій Володимирович Дідок (напрям «народне інструментально-оркестрове мистецтво») і художній керівник і головний диригент студентського оркестру духових і ударних інструментів «Гармонія» Володимир Іванович Романовський.

Гостей із Ніжина цікавило усе: правила прийому на 2016 рік, вимоги до творчого конкурсу, цікавилися студентськими буднями кнукімівців, запитували про творчі проекти факультету, просили допомогти знайти нові нотні і репертуарні збірники для різних інструментів, а також методичну літературу.

Після консультувань і гарного кнукімівського обіду абітурієнти Ніжинського училища культури і мистецтв відвідали музичні майстер-класи за напрямами і репетиції кількох творчих колективів ФММ КНУКіМ: побували на розпівці українського народного хору імені Станіслава Павлюченка і спостерігали за методикою роботи з хором Олени Михайлівни Скопцової; відвідали репетицію українського оркестру народної та популярної музики під керівництвом заслуженого працівника культури України, професора Петра Олександровича Андрійчука; із захопленням спостерігали й взяли особисту участь у майстер-класі з автентичного співу Івана Григоровича Сінельнікова, який він дав разом із фольклорним ансамблем «Кралиця».

Час промайнув швидко, розставалися ми із ніжинцями із повною впевненістю про зустріч з випускниками Ніжинського училища культури і мистецтв вже в рамках вступної компанії в КНУКіМ влітку 2016-го року.