Факультет музичного мистецтва

      ​​   

День студента - 2015 на ФММ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відсвяткували Міжнародний день солідарності студентів. 17 листопада 2015 року в Арт-холі корпусу ФММ на Чигоріна, 20 студенти і викладачі факультету організували концерт.

Розпочався він виступом Олександра Жирних і Віталія Григоренка, звучало французьке танго, і на мить над усіма витала неповторна аура Парижу, міста романтики та кохання.

«Солідарність – це активне співчуття яким-небудь діям, думкам, спільність поглядів, інтересів», – звернулася до усіх ведуча заходу, завідувач кафедри народної художньої творчості та фольклору Валентина Володимирівна Сінельнікова. – «Ми сьогодні активно співчуваємо усім, хто постраждав нещодавно у столиці Франції, тому ви сьогодні бачите французький прапор і першою пролунала французька музика. Студентство завжди було рушійною і передовою, авангардною силою суспільства. Ми сьогодні солідарні із усіма студентами Європи, ми прагнемо миру, міжнародної співпраці і процвітання своєї країни!» – резюмувала ведуча.

Переповнений Арт-хол активно реагував на усе, що відбувалося на святі: глядачі аплодували артистам, оплесками і тупотом задавали співакам ритм та фільмували усе на свої мобільні телефони. Виступи студентів факультету сприймали затамувавши подих. Найбільше вразили своєю майстерністю вокальний ансамбль «Almacasso» кафедри академічного хорового мистецтва (керівник Оксана Дондик) і вокальний ансамбль під керівництвом Оксани Сіненко кафедри джазу та естрадного співу. І це все були прем’єри!

І ще однією прем’єрою став виступ ансамблю народної музики «Гарнограй» під керівництвом Сергія Дідка: повністю змінений склад колективу (сьогодні це фактично усі першокурсники) заявив про себе досить професійно і впевнено!

Усі присутні на святі із задоволенням ласували цукерками і вітали один одного із святом! Святковий настрій панував і далі… Хоча почалася залікова сесія, та усі вже чекають зимових свят і нових святкових концертів на факультеті! Із днем студента, музиканти КНУКіМ!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​