М1 Music Awards

26-го листопада 2015 року у Київському Палаці спорту відбулася перша церемонія нагородження премією українського музичного телеканалу «М1» - «М1 Music Awards». Організатори розмахнулися не на жарт, адже подія вийшла масштабною, з великою кількістю зірок та креативними і технічно складними номерами.

Гурт «Время и Стекло», яким опікується продюсерський центр Олексія Потапенка (Потап), переміг у категорії «Хіт року» і представив дивовижну сценічну постановку пісні «Ім’я 505»: на сцені одночасно перевували артисти Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня», академічна співачка із піаністом, дитячий хор і різноманітні танцювальні групи, що представляли культуру багатьох народів світу.

А також великий зведений симфонічний оркестр, до складу якого були запрошені студенти – інструменталісти першого, другого, третього і четвертого курсів факультету музичного мистецтва КНУКіМ!!! На чолі із старшим викладачем кафедри джазу та естрадного співу відомим київським диригентом Сергієм Дідком студенти напрямів «струнні інструменти» і «духові та ударні інструменти», а також «музичне мистецтво джазу» створили на сцені Палацу спорту неповторну атмосферу академічного симфонічного мистецтва і стали яскравими учасниками багатолюдного сценографічного дійства, яке вже признано критиками як один із найкращих номерів церемонії.

Пропонуємо перегляд: