Факультет музичного мистецтва

      ​​   

Українець на голівудських схилах

В серпні київський барабанщик – студент ФММ КНУКіМ Віктор Герчев виграв міжнародний музичний Інтернет - конкурс, організований Джинджером Бейком – ударником знаменитої групи Cream. Одним із призів була поїздка в Лос-Анджелес на фестиваль Rock and Roll Fantasy Camp в листопаді.

Rock and Roll Fantasy Camp – це навчальний табір для усіх бажаючих прорепетирувати в імпровізованій рок-групі під керівництвом рок-зірок і виступити з ними на одній сцені. Фестиваль існує вже понад 20 років, організатором і ексклюзивним продюсером цього проекту є один із найуспішніших рок-продюсерів Америки Девід Фішоф. За його плечима – організація багатьох рок-фесивалів і концертних турів. Спеціальними гостями цьогорічного фесту стали Джинджер Бейкер (Cream) і Девід Кросбі (Crosby, Stills, Nash and Young). 

Віктор Герчев побував на Rock and Roll Fantasy Camp і розповів про свої враження і нові знайомства, а також про Америку і частинку України, що він лишив на голлівудських схілах. Дивіться фотозвіт за посиланням: http://cultprostir.ua/ru/post/ukrainskiy-muzykant-posadil-slivy-na-gollivudskikh-kholmakh

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​