Перемоги КНУКіМівських гітаристів

Нещодавно в м. Київі відбувся фінал VІІІ-го Інтернаціонального Українського музичного конкурсу «I.C.M.U.», присвяченого пам’яті М.І. Спозіто, в якому змагалися виконавці академічної інструментальної музики.

Окремі прослуховування протягом кількох місяців проводилися в регіонах. Журі відвідало регіональні прослуховування, визначило переможців в окремих номінаціях і сформувало список учасників фінального етапу, що відбувся у формі великого заключного концерту в Києві.

Особливістю конкурсу є відсутність вікових обмежень для конкурсантів. Рівень учасників УІІІ-го конкурсу був достатньо високим, члени журі були вражені професійністю виконавців, деякі учасники київського фіналу могли би навіть виступати на найпрестижніших концертних майданчиках України і Європи.

Приємно відзначити, що багаторічним членом журі конкурсу «I.C.M.U.» є заслужена артистка України, професор кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Вікторія Анатоліївна Жадько. ЇЇ студенти не підвели свого викладача і у чесній боротьбі завоювали звання Лауреатів: Олена Тібірькова, студентка ІУ курсу стала Лауреатом І-го ступея в номінації «Гітара», а студент ІІ-го курсу Роман Крохмаль у тій же номінації став Лауреатом ІІ-го ступеню. Участь в поважному інструментальному конкурсі стала для студентів однією із видів навчальної практики, дала можливість продемонструвати свою майстерність і повчитися новому у інших учасників! Почесними дипломами за роботу у журі і за високий рівень професіоналізму і майстерність в підготовці учасників конкурсу була нагороджена також Вікторія Анатоліївна Жадько!

Побажаємо удачі як учасникам, так і організаторам конкурсу у їх благородній справі, спрямованій на розвиток і популяризацію академічної музики в Україні! Лауреатам – нових творчих перемог!