Музичні перемоги

Вітаємо!!! Нещодавно квартет «Almakasso» студенток  4-го курсу кафедри академічного хорового мистецтва факультету музичного мистецтва (Столяревська Катя, Трусенко Софія, Богдан Марія та Сердека Аліна)  взяли участь  у Міжнародному молодіжному фестивалі «Мистецькі барви»,  який проходив 11-14 лютого 2016 року в м. Прилуки (переклад «Almakasso» - рідна справа).

В конкурсній номінації: «Академічний вокал» (старша вікова категорія) дівчата представили на розсуд журі два твори: обробка Є. Козака,  на слова Т. Шевченка «Ой надіну  черевики» в аранжуванні Столяревської Каті і Трусенко Софії та композицію з репертуару шведської групи «АВВА»  «Thank you for the music». Своїм вокалом і дівочою вродою кнукімівські талановиті співачки підкорили поважне журі і в чесному творчому змаганні здобули звання Лауреатів 2-ої премії конкурсу.

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо творчих злетів. Вітаємо і творчого керівника колективу – доцента кафедри академічного хорового мистецтва, заслужену артистку України Оксану Дондик із першою перемогою її молодіжного колективу. Чекаємо на нові мистецькі здобутки!