АРТ – ПРИМИРЕННЯ

Нещодавно у приміщенні Києво-Могилянського театрального центру «ПАСІКА» Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» відбувся мистецький фестиваль «АРТ-ПРИМИРЕННЯ». Основною темою форуму стала «Міжнародний досвід роботи з засудженими: Україна на шляху до європейських цінностей». Одним із організаторів фестивалю був Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації.

Представники різних напрямів мистецтва: кіно, театру, музики, літератури, - говорили про долю тих, хто скоїв важкий злочин і довічно є ув’язненим: як їх долучити до людських цінностей, як їх сприймати в соціумі, як допомогти не втратити віру в життя, як долучити до християнських цінностей.

В рамках фестивалю відбувся концерт «Класична гітара і світ» у виконанні учнів та студентів КНУКіМ класу професора Вікторії Жадько. Роман Крохмаль і Олена Тібірькова  - лауреати Міжнародних конкурсів інструментальної музики – подарували мистецькій аудиторії чарівний світ класичної гітари. Додамо, що участь в таких проектах є надзвичайною можливістю для студентів – музикантів практично вдосконалити свою майстерність, набути навички публічного концертного виступу і подолання хвилювання перед ним, а також – опрацювати на глядачах нові музичні твори.

Вітаємо студентів і викладача із черговим мистецьким визнанням!