Факультет музичного мистецтва

      ​​

АРТ – ПРИМИРЕННЯ

Нещодавно у приміщенні Києво-Могилянського театрального центру «ПАСІКА» Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» відбувся мистецький фестиваль «АРТ-ПРИМИРЕННЯ». Основною темою форуму стала «Міжнародний досвід роботи з засудженими: Україна на шляху до європейських цінностей». Одним із організаторів фестивалю був Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації.

Представники різних напрямів мистецтва: кіно, театру, музики, літератури, - говорили про долю тих, хто скоїв важкий злочин і довічно є ув’язненим: як їх долучити до людських цінностей, як їх сприймати в соціумі, як допомогти не втратити віру в життя, як долучити до християнських цінностей.

В рамках фестивалю відбувся концерт «Класична гітара і світ» у виконанні учнів та студентів КНУКіМ класу професора Вікторії Жадько. Роман Крохмаль і Олена Тібірькова  - лауреати Міжнародних конкурсів інструментальної музики – подарували мистецькій аудиторії чарівний світ класичної гітари. Додамо, що участь в таких проектах є надзвичайною можливістю для студентів – музикантів практично вдосконалити свою майстерність, набути навички публічного концертного виступу і подолання хвилювання перед ним, а також – опрацювати на глядачах нові музичні твори.

Вітаємо студентів і викладача із черговим мистецьким визнанням!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​