Поради професіонала

Напередодні Міжнародного Дня Голосу до студентів – музикантів КНУКіМ із майстер-класом завітала Вікторія Костянтинівна Жданюк – лікар-фоніатор медичного пункту Київського Національного Академічного театру опери та балету ім. Т.Г. Шевченка, відомий в Україні фахівець по лікуванню професійних захворювань вокалістів – оперних співаків.

Лекція для хористів студентського академічного і народного хору КНУКіМ, а також фольклористів, бандуристів і вокалістів факультету музичного мистецтва була присвячена темі: «Особливості професійного голосоведення і гігієни голосу».

Зустріч із лікарем, фах якого безпосередньо пов'язаний із майбутньою професійною реалізацією і сьогоднішнім мистецьким становленням і формуванням вокалістів, відбувалася в рамках зорепаду майстер-класів під час навчальної практики. Можливістю задати питання фахівцю із збереження голосу скористалися безліч студентів – аудиторія була переповненою. Усі уважно слухали поради пані Вікторії щодо максимально довгого збереження робочого апарату співака – голосових м’язів, професійних захворювань вокалістів, гігієни і співацького режиму.

Наприкінці майстер-класу шанована гостя побажала усім вокального здоров’я і запевнила, що завжди із приємністю зустрічатиметься із студентами – музикантами КНУКіМ.