ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ ВОКАЛЬНОГО ЕСТРАДНО-ДЖАЗОВОГО АНСАМБЛЮ

29 - 31 березня 2016 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «GOLDEN LION», що проходив у Львівському міському палаці культури імені Гната Хоткевича. Загальна кількість виконавців різних вікових категорій – понад 200.

Запрошений організаторами вокальний естрадно-джазовий ансамбль кафедри джазу та естрадного співу Київського національного університету культури і мистецтв (керівник – Сіненко Оксана Олександрівна) вперше за свою творчу діяльність виступив за межами університету, представивши на розсуд жюрі дві композиції – «Попурі пісень Стінга» та «Попурі зарубіжних хітів» а сарреllа з бітбоксом.

Артисти вокального ансамблю нашого університету – надзвичайно обдаровані сольні виконавці – неодноразові переможці Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів, учасники творчих форумів, популярних телевізійних проектів, мистецьких акцій і провідних концертних майданчиків. Об’єднавши свої зусилля і таланти у музичну феєрію краси тембрів, почуттів і творчого самовираження у колективній співтворчості, студенти настільки вразили членів жюрі, організаторів і слухацьку аудиторію, що ті вигукували «браво» після кожної композиції!!!

До зіркового складу вокального естрадно-джазового ансамблю увійшли:

- Аліна Винник, 4 курс (клас Заслуженої артистки України, доцента Войченко Ольги Миколаївни);

- Сергій Костецький, 4 курс (клас Заслуженого артиста України, доцента Тищенка Олександра Васильовича);

- Микита Кириленко, 4 курс (клас Народної артистки України, доцента Кдирової Інеш Осербаївни);

- Олена Тараканова, 4 курс (клас Заслуженої артистки України, доцента Кузьменко-Присяжної Любові Іванівни);

- Ірина Кулик, 3 курс (клас Народної артистки України, професора, зав. кафедри музичного мистецтва Київського університету культури Попової Алли Борисівни);

- Андрій Кривонос, 2 курс (клас Народної артистки України, професора, зав. кафедри музичного мистецтва Київського університету культури Попової Алли Борисівни);

- Ольга Карпова-Юхно, 2 курс (клас Заслуженої артистки України, доцента Войченко Ольги Миколаївни).

Несподіванкою було й те, що голова жюрі, Народний артист України, автор та виконавець популярних пісень Мар’ян Шуневич наприкінці виступу виголосив промову, привітавши наш колектив і відзначив високий професійний рівень виконання, артистизм, вокальні дані та зовнішню красу облич та грації кожного артиста!!!

Студентів нагородили Почесним Диплом «Лауреата І-го ступеня», пам’ятною статуеткою фестивалю-конкурсу та Сертифікатом на 100 євро для участі у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірковий бриз», який відбудеться у Болгарії 12-19 червня 2016 року.

Також свою сольну вокальну майстернійсть представив студент 4-го курсу (і паралельно - аспірант КНУКіМ) Сергій Костецький, виконавши дві композиції - «Feeling Good» з репертуару Michael Bubble та «A Little Less Conversation» Елвіса Преслі. Окрім яскравого вокалу, Сергій вразив жюрі своєю харизмою та пластикою, ажде поряд з навчанням в університеті він є провідним хореографом України, переможцем телевізійних проектів «Танці з зірками – 2», «Танцювальне Євробачення», майстером спорту зі спортивних танців, активним громадським діячем та ведучим радіо-ефірів і мистецьких акцій. Виступ Сергія прокоментував Голова МГО «Європейська міжнародна ліга», Заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор фестивалю-конкурсу Віталій Дмитрович Нечитайло: «Талановита людина – талановита в усьому!!!». Оргкомітет та члени жюрі відзначили Сергія Дипломом Лауреата І-го ступеня у номінації «Вокальне мистецтво», жанрі «Естрадний вокал», категорії «Професіонали».

Отже, вітаємо наших переможців та бажаємо творчого натхнення і нових здобутків як у сольному виконавстві, так і в колективній співтворчості!