Музичне вітання для учасників гастрономічного конкурсу

20 квітня 2016 р. в КНУКІМ проводився VII-й Всеукраїнський конкурс юніорів кулінарного мистецтва, організований кафедрою готельно-ресторанного бізнесу. Учасниками заходу були студенти технікумів, коледжів, училищ і ліцеїв з Луцька, Харкова, Дніпропетровська, Житомира, Черкас, Києва та інших регіонів країни.

Студенти кафедри джазу та естрадного співу КНУКІМ взяли участь в цьому заході, і, не дивлячись на холодну погоду і дощ виступала протягом кількох годин на побудованій на університетській площадці сцені, створивши атмосферу свята.

В концерті брали участь: Аліна Тригуб, Аліса Соколовська, Анастасія Кулініч,  ВасильБолгов, Микита Кириленко, Роксана Мартон, Анатолій Суфлітін та випускник університету Ігор Рибачик. Художнім керівником програми виступила провідний концертмейстер кафедри Альбіна Хлопотова. Виступи музикантів КНУКіМ публіка сприймала щиро й тепло! Вітаємо із успіхом!