Скрипковий концерт

22 квітня 2016 року відбувся інструментально-оркестрова секція кафедри джазу та естрадного співу організувала великий скрипковий концерт – сольний концерт старшого викладача КНУКіМ, солістки ансамблю солістів «Київська камерата» Катерини Худякової (скрипка).

На концерті були присутніми студенти і викладачі – інструменталісти факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Слухачі були зачаровані як музикою Ф. Крейслера та Ж. Масне, так і тембровим багатством скрипки, блискучою, глибоко змістовною грою виконавиці, тонким ансамблем з концертмейстером Андрієм Бондаренком.

Концерт Катерини Худякової відбувся в рамках практичної частини «Днів науки на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ – 2016», глядачі змогли доторкнутися до високого скрипкового мистецтва і вкотре пересвідчитися у майстерності викладачів, що працюють на ФММ КНУКіМ.