Факультет музичного мистецтва

      ​​

О-FEST-2016

В Бучі і в Києві відбувся феєричний ІУ-й міжнародний музичний фестиваль О-FEST-2016, присвячений опереті, опері і мюзиклу. Протягом двох дів музиканти із 15-ти держав світу дарували своє мистецтво українським глядачам. В цьому році у фестивалі вперше виступали вокалісти із США і Фінляндії, а ще – Чехії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини і України.

Відкриття фестивалю відбулося у мальовничому ландшафтному парку м. Буча. В перший день імпрези на восьми локаціях участь у фестивалі взяли понад 30 колективів, серед яких були камерні ансамблі, колективи народної музики, хореографічні і вокальні колективи. Всього в програмі першого дня фестивалю було задіяне понад 500 учасників.

На джазовій сцені першого дня О-FEST-2016 панували притаманні музиці цього напряму розкутість, свобода і імпровізація. Спеціальним учасником джазового фестивального марафону став JAZZ-BAND КНУКіМ кафедри джазу та естрадного співу під керівництвом неперевершеного джазового майстра – диригента Григорія Постоя. Публіка із задоволенням слухала джазові стандарти і відомі джазові американські і європейські твори, аплодувала солістам, пританцьовувала і підспівувала. Окрім виступу на своїй локації JAZZ-BAND КНУКіМ подарував своє мистецтво глядачам ще й у вечорі першого дня фестивалю на Міжнародному Гранд-концерті у літньому театрі Бучанського міського парку, який зібрав рекордну кількість глядачів: бажаючих долучитися до високого мистецтва було так багато, що багатьом довелося слухати концерт стоячи.

На другий день фестивалю основні музичні події відбувалися в Києві біля Арки дружби народів. Окрім різноманітних арт-проектів, майстер-класів, перформансів, художніх виставок кияни і гості столиці змогли послухати чудовий концерт найкращих джазових колективів столиці. Приємно, що виступ нашого JAZZ-BANDу став однією із родзинок столичного фестивального концерту, він відбувся із нечуваним успіхом – публіка зустрічала і проводжала виконавців кожного твору нестихаючими аплодисментами і вигуками «Браво!»!

Вітаємо JAZZ-BAND КНУКіМ і п. Григорія Постоя із мистецьким визнанням! Нових успіхів! І здійснення мистецьких планів!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​