Перемоги фольклористів КНУКіМ

20 червня в Києві відбувся VI-1 Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних колективів «ПЕНТІКОСТІЯ», в якому взяв участь та здобув Диплом Лауреата II-го ступеню ансамбль духовної та фольклорної музики «Многая лєта» кафедри народної художньої творчості та фольклору (куерівник – старший викладач Ганна Коропніченко). Фестиваль, був започаткований з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, нині проходив за підтримки Благодійного Фонду «Пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира».

Приємно, що ця перемога для учасників ансамблю «Многая лєта» стала вже другою поспіль за два святкові троїцькі дні. 19 червня 2016 року творчий колектив ансамблю духовної та фольклорної музики «Многая лєта» разом із своїм керівником Ганною Миколаївною Коропніченко став учасником I-го міжнародного фестивалю «VIRA FEST», що відбувся в самому серці України - місті Чигирині (Черкаська область).

Головним завданням фестивалю VIRA FEST стало об’єднання українців навколо істинних цінностей: родина, Батьківщина, віра, історія народу, його мораль і етнічні цінності. Фестиваль VIRA FEST покликаний надихнути на позитивні емоції та всилити у серця українців віру у національні цінності, і цьому сприяла активна надзвичайно різноманітна програма фесту: виступи світових та українських зірок, флешмоби, майстер-класи, атракції, виставки, етнічні танці чекали на гостей свята. Родзинкою фестивалю став виступ всесвітньо відомої сербської православної співачки Дивни Любоєвич. Окрім цього, своїм співом учасників надихали Олена Гребенюк, Анжеліка Рудницька, Антоніна Матвієнко, запальний грузинський гурт КАІА та інші.

У другий день фестивалю відбувся конкурс серед талановитих виконавців духовної пісні, головним призом якого були 50 тисяч гривень. КНУКіМівські фольклористи надзвичайно сподобалися фестивальному журі і глядачам і у запеклій мистецькій боротьбі виграли головний приз міжнародного фестивалю «VIRA FEST», і стали володарями Гран-прі!

Вітаємо наших талановитих фольклористів – співаків із мистецькими перемогами! Вітаємо керівника колективу – відомого українського фольклориста Ганну Коропніченко! Протягом 2015 – 2016 навчального року колектив взяв участь у кількох міжнародних фестивалях в Італії, Білорусі, Україні і незмінно у них перемагав, що є свідченням вірного вибору напрямку творчої діяльності колективу, яким є вивчення і популяризація духовного фольклорного співу українського народу. Музичних перемог і нових фестивальних здобутків, «Многая лєта»!!!