Факультет музичного мистецтва

      ​​

Музична формація "CoolOk"

Музична формація "CoolOk" створена на базі студентів КНУКіМ кафедри інструментально-оркестрового мистецтва під чуйним керівництвом її викладача Ігоря Закуса. Концерт музичної формації "СoolOk" з програмою "PoplavОk)))))" у київській фестивалі – ресторації «Диван» став яскравою крапкою – завершенням навчального року для студентів – інструменталістів ФММ КНУКіМ.

Детальний фотозвіт з концерту ви можете подивитися в групі формації "CoolOk" у соціальній мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/groups/CoolOk/. Від себе додамо: Игор Закус – один із найкращих джазових бас-гитаристів України і Європи, композитор, бендлідер, один із засновників джазового музичного проекту JazzKolo. Ігор Миронович – музикант із великою дискографією і значним списком проектів, що здійснюються за його участі. Перші джазові українські DVD з’явилися саме завдячуючи невтомному подвижництву Ігоря Закуса. Ця людина – Музикант з великої літери, і ми пишаємося тим, що на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ працюють такі Майстри!

Музична формація "CoolOk" зявилася також за ініціативи Ігоря Мироновича. Минулого року концерт джазової музики у виконанні студентських інструментальних ансамблів ФММ КНУКіМ і одночасно презентація музичної формації, відбулися в головному корпусі нашого вишу. Цього року формація "CoolOk" вже вийшла за рамки навчального закладу і розширилася до формату фестивалю, що за ініціативою студентів отримав назву "PoplavОk)))))".

В київській фестивалі – ресторації «Диван» дуже демократичні правила – зайти послухати музику може безкоштовно любий бажаючий. Саме цей творчий майданчик, як ніякий іншій столичний, відповідає напряму музичної формації "CoolOk" – це безпосередність, імпровізація, свобода, музична досконалість. В музиці студентських інструментальних ансамблів під чітким майстерним керівництвом Ігоря Закуса було все – технічність, вражаюча мелодика, справжня українська краса у поєднанні із доведеною до міжнародного рівня технічністю саунда. Звучало поєднання музичних стилів funk-fusion, smooth, рор jazz, а головне – національних традицій.

Музика свободи й імпровізації панувала у фестивалі – ресторації, ансамблі грали як відомі джазові твори, так і зовсім нові, авторами яких є самі студенти. Публіка щиро аплодувала музикантам – експериментаторам, підхоплювала музичні ритми, захоплювалася майстерністю виконавців.

Музичний керівник джазових ансамблів, керівник і натхненник проекту «Музична формація "CoolOk"» Ігор Закус, в рамках якого відбувся цей концерт був задоволений вдалим завершенням навчального року і своїми вихованцями – вже зрілими, сформованими (не зважаючи на досить молодий студентський вік), цікавими джазовими музикантами!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​