Факультет музичного мистецтва

      ​​   

Кураторська година: знайомимося із Києвом

Першокурсники факультету музичного мистецтва на чолі із своїм куратором кандидатом історичних наук доцентом Валентиною Володимирівною Сінельніковою здійснили незабутню пішохідну мандрівку Києвом, яку присвятили Всенсвітньому Дню знань і початку навчання у найкращому мистецькому виші України – Київському Національному університеті культури і мистецтв.

Екскурсія розпочалася 3 вересня біля станції метро «Арсенальна»: Валентина Володимирівна розповіла студентам історію Арсенальної площі, Печерської крепості. «Ми щодня проходимо цими вулицями і не розуміємо, що історія – поруч із нами. Ось будинок першого ректора Київського університету імені Святого Володимира Михайла Максимовича, в нього часто бував Тарас Шевченко, він товаришував із Олександром Пушкіним. Звертайте увагу на дрібниці, навчиться любити Київ – він того вартий!» - звернулася до студентів на початку маршруту куратор.

Далі маршрут пішохідної подорожі пролягав схилами Дніпра до містичного Зеленого театру – як тут було не відвідати залишки Печерської фортеці і не випробувати акустику природного театру!. Тут студенти зробили численні фотосесії і рушили далі: До Аскольдової могили, пам’ятнику загиблим Героям Крут, пам’ятного каменю, на якому колись сидів Великий Кобзар і малював пейзажі і церкву на Аскольдовій могилі.

А далі була площа святого Андрія Первозваного і неповторні краєвиди із дніпрових схилів поруч із пам’ятником видатному українському актору і кінорежисеру Леоніду Бикову.

Минуле й сьогодення наче одночасно переплелося у цей день в житті мандрувальників: спостерігаючи із дніпрових схилів за спорудами лівобережного Києва, не вірилося, що вони існують паралельно із неповторними центральними історичними уличками стародавнього міста й будинками різних архітектурних стилів, що їх прикрашають.

Мандрівка швидко промайнула, добре, що й погода у цей день оберігала усіх своїм теплом і лагідністю. А мандрувальники домовилися регулярно зустрічатися з куратором на таких пішохідних екскурсіях, і відкривати для себе нові сторінки з історії й культури нашої столиці.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​