Факультет музичного мистецтва

      ​​

Лесині джерела

Наприкінці липня на маленькій Батьківщині всесвітньовідомої поетеси Лесі Українки – у м. Новоград-Волинський, що на Житомирщині, відбулося Міжнародне свято літератури і мистецтв “Лесині джерела”, яке щорічно збирає прихильників творчості та поціновувачів таланту видатної українки.

У програмі свята, яке тривало три дні, відбулися ХІ-й Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова імені Лесі Українки,  а також наукова конференція «Вона у віки майбутні йти повинна» за участі науковців, краєзнавців, шанувальників творчості Лесі Українки .

На площі Лесі Українки відбувся вечірній концерт за участі професійних митців України та аматорських колективів Житомирської області "Нас єднають велика Леся і любов до Вкраїни свята". 

В рамках Міжнародного свята "Лесині Джерела" відбувся 17-й Всеукраїнський конкурс автентичного співу "Животоки". Участь в конкурсі взяли та здобули звання Лауреатів конкурсу студентки 3-го курсу кафедри бандури та фольклору  Дудник Марія та Ющенко Ілона (клас кандидата мистецтвознавства Тетяни Школьної). 

Тетяна ШКОЛЬНА - солістка Національної філармонії України, колишня випускниця КНУКіМ, а сьогодні - доцент кафедри завітала на свято разом із артистами Національної філармонії України. Надзвичайно приємно було зустрітися на професійній сцені із своїми студентками!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​