Факультет музичного мистецтва

      ​​

Музичні перемоги

Нещодавно у м. Золотоша, що у Черкаській області,  відбувся Всеукраїнський юнацький фестиваль патріотичної пісні «Героям Слава!», головною метою якого було відродження національних традицій та виховання патріотизму.

Тому учасниками конкурсу були здебільшого учні старших класів, студенти навчальних закладів з різних регіонів міста, солісти, творчі колективи та гості міста Золотоноша. Проводився фестиваль у два тури - відбірковий та гала-концерт. Виконавці були розподілені на кілька номінацій: солісти, творчі колективи, дуети, тріо, ансамблі малих та великих форм.

Учасники виконували два твори на патріотичну тематику. Що цікаво: тексти творів могли бути написані державною мовою або мовами меншин, які проживають на території України. Оцінювало виступи конкурсантів поважне журі: заслужені артисти Анатолій Гнатюк, Юрій Васильківський, Ніна Мирвода та ін. Приємно, що журі високо оцінило участь у фестивалі кнукімівських музикантів – студентки кафедри народнопісенного та хорового мистецтва Ольга Тюніна і Настя Сорочан стали Лауреатами другої і третьої премії відповідно, а також отримали грошові винагороди від спонсорів за народні пісні і автентичні костюми!

А минулими  вихідними днями у самому серці столиці – київському Співочому полі – відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм, Україно!», присвячений Дню Незалежності України. Поважне журі: народний артист України Григорій Чапкіс,  професор НМАУ ім. П. Чайковського Олена Касьянова, народний артист України Віктор Павлік та інші два дні насолоджувалося народними та естрадними співами, танцями, театральними постановками. На цьому конкурсі Оля Тюніна стала володарем Гран-Прі і здобула схвальні відгуки фахівців – музикантів.

Вітаємо студенток факультету музичного мистецтва КНУКіМ Олю Тюніну і Настю Сорочан із перемогами! Віримо: це тільки початок їх довгої і плідної мистецької реалізації!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​