Факультет музичного мистецтва

      ​​

Кобзареві джерела

Із 15 по 17 вересня 2016 року в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання молоді на 2016-2020 роки, у Каневі відбувся традиційний Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль - форум «Кобзареві джерела».

Започаткований Республіканським культурно-освітнім центром "Молодь України", фестиваль сприяє патріотичному і духовному вихованню дітей та молоді, надає можливість, опираючись на багатий ґрунт творчості Тараса Шевченка, народні традиції, рідну культуру та народне мистецтво, показати свою майстерність і досягнення в літературі, художньому і декоративно-прикладному мистецтві, в сучасному пісенному і хореографічному жанрах.

Фестиваль «Кобзареві джерела» є значною подією в житті талановитої молоді та проводиться благодійно, що сприяє участі творчо обдарованої, соціально незахищеної молоді. "Сподіваємося, фестиваль «Кобзареві джерела» сприятиме вивченню і популяризації спадщини Великого Кобзаря серед дітей та молоді, здійсненню мрій та добрих задумів на благо Незалежності України, піднесенню і розквіту держави", - наголосив в інтерв'ю місцевому телебаченню заслужений працівник культури України професор КНУКіМ і художній керівник фольклорного ансамблю "Кралиця" ФММ КНУКіМ Іван Григорович Сінельніков.

Саме кнукімівська "Кралиця" і відомий фольк-реггі-гурт "Чорнобрівці" стали основними дійовими особами культурної програми цьогорічного  фестивалю. Краличани взяли участь у традиційному вшануванні пам'яті Т. Шевченка і покладанні квітів до могили Кобзаря на Чернечій горі, відвідали Музей Великого Кобзаря, були учасниками панельних дискусій з молодіжної політики, великого Гала-концерту у міському палаці культури. А також дали концерти - майстер-класи і провели профорієнтаційні зустрічі в Каневському  коледжі культури і мистецтв і кількох загальноосвітніх школах м. Канева.

Краличани впевнені: такі іміджеві молодіжні проекти, як фестиваль - форум "Кобзареві джерела", сприяють розвитку патріотичного виховання молоді в Україні!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​