Міжнародна співпраця

Ці вихідні дні для Академічного хору "ANIMA" КНУКіМ видалися дуже продуктивними. Студенти мали смогу попрацювати разом із професійним симфонічним оркестром під керуванням заслуженої діячки мистецтв України Алли Кульбаби та записати разом із оркестром на студії Національної радіокомпанії України твори відомого вьетнамского композитора La Van Khoa.

La Van Khoa – всесвітньовідомий вьетнамський композитор, та його дружина, вже не вперше в Україні, за словами композитора, спів студентського академічного хору КНУКіМ вразив його своєю професійністю й майстерністю. Тому саме цей колектив він захотів запросити до участі в запису свого нового диску.

Робота над музичним матеріалом була плідною і цікавою. «Це неоціненний досвід – попрацювати з композитором такого рівня», - зауважила художній керівник колективу заслужена артистка України професор Наталія Кречко. – «Сподіваємося на продовження міжнародної співпраці»!