Київ Мьюзик Фест - 2016

Академічний хор "ANIMA" КНУКіМ взяв участь у XXVІІ-му Міжнародному фестивалі "Київ Музик Фест - 2016". У програмі, яку виконав студентський хор в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського, прозвучали твори відомих українських композиторів: Ю. Корженко, М. Чембержі, М. Кречка, В. Рунчака, К. Карпенка.

На фестивалі була присутня відомий український композитор - Народна артистка України, Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Леся Василівна Дичко, яка виразила свою подяку хору та його керівнику - заслуженій артистці України Кречко Наталі Михайлівні за високий професійний та художній рівень. "Щороку відбувається свято новітньої музики - Київський фестиваль, на якому виконуються лише нові твори, написані українськими і закордонними композиторами", - зауважила пані Леся. - "Приємно, що хор "ANIMA" Київського Національного університету культури і мистецтв є постійним учасником фестивалю. Колектив і його керівник не бояться експериментувати, співпрацювати із молодими і вже відомими композиторами. Молодими голосами учасників хору "ANIMA" звучить справжня українська душа!".

Хор в свою чергу, висловлює щиру подяку своїм керівникам - головному диригенту і художньому керівнику професору Кречко Наталі Михайлівні, а також хормейстреам Грицюк Олені Юрівні та Якобенчуку Назару Олександровичу за можливість виступити на хоровому форумі світового рівня!