Пісня буде поміж нас...

В м. Вижниця Чернівецької області з 3 по 6 листопада відбувся фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука.

З нагоди 65-річчя з дня народження видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука, з метою популяризації і розвитку національного пісенного мистецтва започатковано Відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука. Мета проекту: підтримка творчих ініціатив, молодих співаків; сприяння розвитку української національної культури, авторської та сучасної естрадної пісні; налагодження співпраці митців.

До складу журі Фестивалю увійшли видатні митці України, а саме: Народний артист України Левко Дутківський; Народна артистка України, солістка Національного тріо «Золоті ключі» Валентина Ковальська; Заслужена артистка України Руслана Лоцман; Заслужена артистка України Оксана Нікітюк; солістка Національної філармонії України і викладач кафедри бандури та фольклору КНУКіМ, кандидат мистецтвознавства Тетяна Школьна; Заслужена артистка України Ірина Стиць; Заслужений артист України Василь Данилюк; Заслужений артист України Іван Дерда; Заслужені артисти України Марія та Володимир Лобураки (дует «Скриня»), представники громадськості та органів місцевого самоврядування.

Організаторами фестивалю були: Вижницька районна рада, відділ культури Вижницької РДА, Вижницька міська рада, Громадська організація «Народна філармонія». Інформаційними партнерами: Районний часопис «Вижницькі обрії», Вижницьке районне радіо «Хвилі Черемоша».

Із радістю повідомляємо, що студентка - фольклористка другого курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Ольга Даниленко стала одним із переможців конкурсу  і здобула диплом Лауреата II-ої премії. ВІТАЄМО!