КНУКіМівська бандура у Варшаві

28 листопада в столиці Польщі Варшаві відбувся день українського студента, в якому, за ініціативи студентів – українців Варшавської політехніки, взяла участь студентська українська діаспора Польщі.

У концерті, присвяченому дню українського студента, взяли участь дует бандуристок кафедри бандури та фольклору КНУКіМ у складі Ольги Хмеляр та Світлани Ніконорової. День українського студента у Варшаві інакше неможливо було уявити. Музика на бандурі у виконанні кнукімівських бандуристок справила не аби яке враження на публіку! А ще були приємні зустрічі з друзями, і як же без нових знайомств!

Отже, підтримуємо зв'язки з Польщею, пропагуємо українську культуру!