Факультет музичного мистецтва

      ​​

Участь в мистецьких конкурсах як практика

Цілою низкою перемог у творчих конкурсах і фестивалях відзначили початок ознайомчої, навчальної і виробничої практики студенти кафедри інструментального мистецтва КНУКіМ. Адже участь в конкурсах і фестивалях є невід’ємною складовою практичного набуття фахових вмінь і навичок, а також вдосконалення професійної майстерності кнукімівських студентів – музикантів.

Зокрема, Станіслав Стешенко, Олена Тібірькова і Роман Крохмальстуденти класу гітари заслуженої артистки України професора Вікторії Жадько, – здобули перемогу в конкурсі гітаристів «Боярській Хрещатик» в рамках щорічного Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка (м. Боярка, Київська область). Роман здобув диплом за третє місце в конкурсі, а Олена і Станіслав зайняли почесне друге місце. За високу професійну майстерність і виховання талановитої молоді дипломом була також нагороджена творчий керівник студентів – гітаристів КНУКіМ професор Вікторія Жадько.

Переможцем ІХ-го Всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів – акордеоністів «Візерунки Прикарпаття», що відбувся у м. Дрогобичі, став Роман Ротар (клас Сергія Дідка). Роман здобув Диплом ІІІ-го ступеня в своїй категорії і отримав схвальні відгуки мистецької баянно-акордеонної української еліти.

Диплом Лауреата ІІ-го ступеня ХІІ-го Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела», що відбувся у м. Києві, в номінації «Інструментальне виконавство» здобув квартет скрипалів: Ганна Слободян, Анна Крушельницька, Ярина Яременко і Тарас Полях. За особистий вклад у виховання мистецької молоді подяками були відзначені викладач талановитих кнукімівців Вікторія Павлова і концертмейстер Андрій Бондаренко. Зауважимо, що Ганна, Ярина і Тарас є студентами першого курсу, але під керівництвом фахового викладача вже наважилися взяти участь у поважному мистецькому конкурсі і продемонстрували  високий рівень інструментальної майстерності.

Вітаємо талановитих викладачів і студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Радіємо усім перемогам і очікуємо на наступні!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​