Бандури струни чарівні...

14 грудня відбувся великий концерт бандурного мистецтва – відділ культури держадміністрації м. Боярка звернувся до КНУКіМівської капели бандуристів із проханням провести концерт для мешканців міста в День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

У міському Будинку культури було багатолюдно, окрім чорнобильців на концерті були присутніми боярчани – ветерани праці, афганці, сучасні захисники – воїни АТО. На прохання координатора концерту – заступника декана ФММ КНУКіМ Лариси Остапенко концерт відвідали також представники департаменту культури міської адміністрації, директора місцевих загальноосвітніх шкіл, митці і музиканти м. Боярка.

Концерт був яскравим і неповторним: молоді кнукімівці – бандуристи під майстерними диригентськими жестами художнього керівника капели бандуристів КНУКіМ заслуженого артиста України професора Андрія Іваниша виконали різноманітні авторські і українські народні пісні в аранжуванні для бандури Андрія Іваниша. А під керівництвом хормейстера капели – заслуженого діяча мистецтв України професора Володимира Курача капеляни заспівали кілька творів a cappella, подарували боярчанам українські колядки, американські спірічуелси, лірічні українські пісні.

Публіка була надзвичайно задоволеною, адже, на жаль, нечасто  в наших будинках культури можна почути старовинну бандуру, долучитися до етнічної музичної традиції. Студенти – бандуристи КНУКіМ, в свою чергу, вдячні боярчанам за запрошення, адже проведення таких концертів є справжньою практикою по відточенню майстерності і набуттю сценічного досвіду. Відтак, практика у бандуристів КНУКіМ є дійсно творчою і цікавою!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: 5292485@rambler.ru