Святий Миколай завітав до музикантів КНУКіМ

А до нас, музикантів КНУКіМ, завітав справжній Святий Миколай! Несподівано, не очікувано, святково! 19 грудня студенти ФММ зібралися на загальні збори, щоб підвести підсумки першої частини практики. Ділову розмову перервав стук у двері лабораторії музичного фольклору ФММ, де відбувалися збори, - це Святий Миколай вирішив особисто привітати музикантів КНУКіМ із святом!

Він щиро віддячів всіх за плідну працю у 2016-му році, побажав усім у віршованій формі миру, добробуту, злагоди. Поява Святого Миколая викликала неабиякі емоції в студентів – багато хто з них відірваний зараз від рідної домівки і з нетерпінням чекає початку канікул, а тут – домашній, справжнісінький, такий рідний, як спогад з дитинства, Святий Миколай! Сльози на очах у студентів були також справжніми, а емоції – найзахоплівішіми!

Святий Миколай привітав усіх із новим роком і запросив бажаючих долучитися до свята: прочитати новорічні вірші, заколядувати, промовити віншування. І студенти читали віршики на новорічну тематику, фольклористи – першокурсники заспівали старовинну колядку «Ой у Києві», а бандуристка-першокурсниця Марія Віксніна виконала колядку про Святого Миколая. Завершилися музичні привітання для святого Миколая загальним виконанням всесвітньовідомого «Щедрика» М. Леонтовича, цей твір саме у ці дні святкує своє 100-річчя.

Кожен присутній на святі отримав від Святого Миколая смаколики і милі подаруночки, а далі були селфі і фото, святковий настрій і подяка від усіх заслуженому артисту України, провідному солісту Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» АНАТОЛІЮ ПАХОМОВУ за створення надзвичайно святкової атмосфери!!!

Розходитися по закінченню свята ніхто не хотів, тож вирушили на відкриття Всеукраїнської новорічної ялинки на Софіївську площу. Тут долучилися до святкувань, вшанувань і побажань усім щасливого і доброго нового року!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: 5292485@rambler.ru