Факультет музичного мистецтва

КНУКіМівці у Різдвяній ході з зірками

7 січня у Києві відбулася Різдвяна хода з зірками. Організаторами заходу виступили Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та міжнародний соціально-етнокультурний проект Folk Ukrаine.

Хода пройшла за маршрутом: Софійська площа - Національна опера України - Хрещатик - Майдан Незалежності - Михайлівська площа - Володимирський проїзд - Софійська площа.

Не зважаючи на досить морозну погоду і сильний вітер, у заході взяли участь фольклорні колективи м. Києва, колядницькі гурти, хори та багато бажаючих киян і гостей столиці.

Після завершення ходи на Софійській площі відбулося спільне колядування і різдвяний концерт за участю фольклорних ансамблів «Божичі», «Володар», «Роксоланія», «Многая літа», ансамблю старовинної музики «Хорея козацька», дитячих ансамблів «Орелі» і «Райгородок», автентичних колективів.

Приємно, що кнукімівці зіграли не останню роль у проведенні різдвяних святкувань на Софіївській площі – по закінченню святкової ходи свої стародавні колядки і новорічні віншування глядачам із задоволенням подарував фольклорний ансамбль «Многая лєта» кафедри бандури і фольклору факультету музичного мистецтва КНУКіМ (керівник Ганна Коропніченко). До студентського колективу із своїми різдвяними піснями долучився фольклорний колектив «Володар», в складі якого співають викладачі – фольклористи КНУКіМ Олег Коробов і кандидат мистецтвознавства, доцент Маргарита Скаженик.

Ось так практично і безпосередньо відроджуємо стародавні традиції українського народу, адже хто, якщо не ми, допоможе нам не забути своє коріння, без якого ми перестанемо бути непереможної нацією із неповторною культурою!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA