КНУКіМівці у Різдвяній ході з зірками

7 січня у Києві відбулася Різдвяна хода з зірками. Організаторами заходу виступили Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та міжнародний соціально-етнокультурний проект Folk Ukrаine.

Хода пройшла за маршрутом: Софійська площа - Національна опера України - Хрещатик - Майдан Незалежності - Михайлівська площа - Володимирський проїзд - Софійська площа.

Не зважаючи на досить морозну погоду і сильний вітер, у заході взяли участь фольклорні колективи м. Києва, колядницькі гурти, хори та багато бажаючих киян і гостей столиці.

Після завершення ходи на Софійській площі відбулося спільне колядування і різдвяний концерт за участю фольклорних ансамблів «Божичі», «Володар», «Роксоланія», «Многая літа», ансамблю старовинної музики «Хорея козацька», дитячих ансамблів «Орелі» і «Райгородок», автентичних колективів.

Приємно, що кнукімівці зіграли не останню роль у проведенні різдвяних святкувань на Софіївській площі – по закінченню святкової ходи свої стародавні колядки і новорічні віншування глядачам із задоволенням подарував фольклорний ансамбль «Многая лєта» кафедри бандури і фольклору факультету музичного мистецтва КНУКіМ (керівник Ганна Коропніченко). До студентського колективу із своїми різдвяними піснями долучився фольклорний колектив «Володар», в складі якого співають викладачі – фольклористи КНУКіМ Олег Коробов і кандидат мистецтвознавства, доцент Маргарита Скаженик.

Ось так практично і безпосередньо відроджуємо стародавні традиції українського народу, адже хто, якщо не ми, допоможе нам не забути своє коріння, без якого ми перестанемо бути непереможної нацією із неповторною культурою!