Вдосконалюємо майстерність

Саме під час ознайомчої, навчальної і виробничої практики студенти – музиканти КНУКІМ мають унікальну можливість вдосконалювати свою майстерність під час участі у майстер-класах відомих українських музикантів і зіркових випускників – кнукімівців. 27 січня 2017 року у головному корпусі КНУКіМ видбувся майстер-клас професора класу ударних інструментів Георгія Васильовича Черненка.

Черненко Георгій Васильович – заслужений артист України, професор, композитор, лауреат Всеукраїнського конкурсу музикантів-виконавців (1980, Донецьк), лауреат Всесоюзного конкурсу музикантів-виконавців (1980, Таллінн, Естонія), лауреат Міжнародних конкурсів (1997, Познань, Польща; 2001, Сеул, Південна Корея); в минулому – артист вищої категорії Національного заслуженого академічного народного хору ім. Г. Верьовки, сьогодні – артист Національного академічного симфонічного оркестру і Національного ансамбпю солістів «Київська камерата».

Під час спілкування із Майстром студенти дізнались про технічні навички та особливі прийоми гри на ударних інструментах, особливості поєднання різних тембрів інструментів у ансамблевій грі, а також про специфіку аплікатурних та інтонаційних труднощів. Участь у майстер-класі взяли студенти Станіслав Маслов та Юрій Гладкий, які на практиці продемонстрували деякі прийоми гри і різноманітну техніку володіння ударними інструментами. Чекаємо на наступні пізнавальні і цікаві майстер-класи!