УКРАЇНО-НІМЕЦЬКІ МУЗИЧНІ ПАРАЛЕЛІ

Факультет Музичного Мистецтва КНУКіМ і академічний хор «АНІМА» приймає в себе поважних гостей з Європи. До нас із майстер-класами і творчими зустрічами завітали: Раймунд Віпперман – професор, ректор Музичної Академії імені Р. Шумана (Дюссельдорф, Німеччина); Фолкер Калиш – доктор мистецтвознавства, доктор соціології, проректор Музичної Академії імені Р. Шумана; і Ігор Розов - викладач Музичної Академії імені Р. Шумана.

На Факультеті Музичного Мистецтва з понеділка 13-го березня щодня проходять майстер-класи з вокалу та диригування справжнього Європейського рівня. В майстер класах беруть участь студенти академічного хору «АНІМА» під керівництвом заслуженої артистки України професора Наталії Кречко. До речі, саме на запрошення п. Наталії поважні німецькі гості приїхали в Київ із надзвичайно насиченою програмою. Окрім майстер-класів у КНУКіМ німецькі музиканти також проведуть кілька відкритих репетицій із хором «АНІМА» для мистецької спільноти м. Києва, а завершиться тиждень музичної співпраці спільним концертом в Київському міському Будинку вчителя у суботу 18 березня: рівно о 15.00 ми зануримося у чарівний світ музики німецьких композиторів під майстерним диригуванням п. Раймунда Віппермана у виконанні камерного оркестру і академічного хору «АНІМА» КНУКіМ (вхід вільний!)

Програма перебування німецької делегації на ФММ КНУКіМ містить не лише творчі майстер-класи. У вівторок 14 березня на Факультеті Музичного Мистецтва відбулась відкрита лекція і круглий стіл "ЩО ТАКЕ МУЗИКОЗНАВСТВО?", спікером якої став п. Фолкер Калиш. Пан проректор вже вдруге відвідує КНУКіМ, минулої зустрічі із студентами і викладачами ФММ восени 2016-го року він надзвичайно цікаво розповідав нам про систему вищої музичної освіти в Німеччині. На цей раз п. Фолкер занурив усіх у світ теоретичного музикознавства, провів паралелі «музика – наука», «музика – людина», «музика – підсвідоме і свідоме», «музика – філософія»  і т. ін. У круглому столі і безпосередньому спілкуванні із німецькими музикантами взяли участь студенти та викладачі факультету. Пан Фолкер висловив слова вдячності за запрошення в Україну і відзначив, що приїзд делегації із Дюссельдорфу відбувся завдяки зусиллям і наполегливості Наталії Кречко – професора та завідувача кафедри академічного хорового мистецтва Київського університету культури і мистецтв, художнього керівника та головного диригента студентського академічного хору «ANIMA». Тож співпрацюємо!!!