Факультет музичного мистецтва

         ​​

Березневий благодійний концерт

Благодійність – невід’ємна складова творчої діяльності музикантів КНУКіМ.  Проект «Даруємо життя», що існує на факультеті музичного мистецтва вже кілька років поспіль, був започаткований музикантами КНУКіМ у співпраці із відділом лімфоми Київського Інституту Раку. Весь цей час керує проектом і організовує концерти кнукімівських студентів – музикантів в Інституті Раку доцент кафедри інструментального мистецтва Тетяна Василівна Пістунова.

Нещодавно відбувся ще один такий концерт: музиканти КНУКіМ у підтримку важкохворих людей дарували свій чистий спів і гру на інструментах, вітали із весною, із відродженням, що відбувається у природі, налаштовували пацієнтів відділення на перемогу у боротьбі із недугою.

Свої щирі емоції, відкриті серця і високе мистецтво дарували студенти кафедри академічного хорового мистецтва, кафедри інструментального мистецтва і кафедри народнопісенного і хорового мистецтва. Дарина Степанюк – учасниця одного із сезонів «Голосу країни» – ніжними і до щему у серці тендітними українськими народним піснями лагідно доторкнулася до серця кожної людини, що слухали її спів. Багато хто із слухачів був у медичних пов’язках, адже онкохворі люди намагаються уберігати себе від усіляких інфекцій, але це не заважало глядачам емоційно і відкрито сприймати мистецтво української народної пісні!

Кілька творів на класичній гітарі подарувала аудиторії лауреат багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів Олена Тібірькова. Звуки її інструменту перенесли слухачів у експресивну Іспанію, ліричну Францію, захопили звуками аргентинського танго. Протягом усієї творчої зустрічі своє вокальне мистецтво дарували дівчатка з академічного ансамблю під керівництвом Олени Грицюк. Тендітний академічний дівочий спів наче лікував своїми звуками, доторкався до кожного серця, до кожної, змученої боротьбою із важкою недугою, душі.

Участь в таких концертах для студентів – музикантів КНУКіМ є не тільки можливістю вкотре відпрацювати певні твори і вдосконалити свою майстерність. Це потреба дарувати свій талант, ділитися теплотою свого серця, викликати у людей щирі емоції, давати можливість забути хоча б на деякий час про важку хворобу і повірити, що з цією недугою можна боротися і перемагати!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​