Будемо жити!

15 березня на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулася цікава зустріч із Володимиром Талашком – українським актором та режисером, народним артистом України, членом Національної Спілки кінематографістів України.

Володимир Дмитрович знявся у стрічках: «Коли людина посміхнулась» (радист), «Юркові світанки» (Олександр), «Біле коло» (Шлейхерт), «Як гартувалась сталь» (Окунєв), «Капітан Немо» (Нед Ленд), «Дума про Ковпака» (Іван Тризна), «Народжена революцією» (Басаргін) та багатьох інших. Зрозуміло, що найпопулярнішої є роль Майстра у фільмі Леоніда Бикова «В бій ідуть лише «старі» (Скворцов) і його слова з цього фильму: «Будемо жити!», а також українська народна пісня, що стала надзвичайно популярною, завдячуючи цій кінострічці – «Ніч яка місячна, зоряна, ясная».

Володимир Дмитрович прийшов на зустріч із студентами факультету музичного мистецтва на запрошення керівників капели бандуристів КНУКіМ – заслуженого діяча мистецтв України професора Володимира Курача і заслуженого артиста України професора Андрія Іваниша. Творче спілкування проходило в аудиторії капели бандуристів КНУКіМ, що додало зустрічі певної неповторної атмосфери.

Володимир Дмитрович розповідав про свій творчий шлях, про незабутні враження від роботи на знімальному майданчику із видатними режисерами і акторами. На прохання Майстра кнукімівська капела бандуристів виконала кілька творів із свого репертуару, що надзвичайно захопило актора і він вирішив проекспериментувати і поімпровізувати – і читав прозу під супровід бандури студентки ІІ-го курсу Лілії Поленчук.

Надзвичайно цікавою і творчою була ця зустріч! Закінчилася вона спільною фотосесію Майстра і учасників зустрічі і домовленістю про творчу співпрацю.