#НАШШЕВЧЕНКО

Нещодавно творчий дует «ТЕЛЬНЮК: Сестри»  презентував широкому загалу свій новий проект Проект «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко». Приємно, що творчим керівником цього проекту і його презентації у Київському академічному театрі оперети було запрошено викладача кафедри бандури і фольклору, вже знаного українського диригента Володимира Врублевського.

Проект «ТЕЛЬНЮК:#нашшевченко» - це універсальне нове трактування віршів Тараса Шевченка у сучасній музиці. Робота над створенням пісень тривала протягом трьох років, проходячи перевірку на «міцність» перед різними аудиторіями – від концертів для воїнів у зоні АТО до презентацій програми в багатьох містах України, в Англії, Литві, Німеччині та Канаді.

«Наш Шевченко - не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка» - так характеризують своє бачення творчоісті Кобзаря сестри Тельнюк.

На їх сторінці у Фейсбук – справжні емоції: «Дякуємо Київському театру оперети і Володимиру Врублевському за спільний проект і магію на сцені! Впевнені, що ми це з вами ще повторимо!»