DEUTSCH-UKRAINISCH МУЗИЧНА СПІВПРАЦЯ

На факультеті музичного мистецтва завершивася тиждень україно-німецьких майстер-класів. Від 13-ого березня з творчим візитом на ФММ КНУКіМ перебували представники Музичної академії імені Р. Шумана (Дюссельдорф, Німеччина), а саме: ректор академії п. Раймунд Віпперман; проректор – п. Фолкер Калиш  і викладач академії п. Ігор Розов.

Щодня німецькі музиканти, окрім фахових майстер-класів на базі академічного хору «ANIMA» КНУКіМ, зустрічалися  із творчими колективами факультету музичного мистецтва. В четвер і п’ятницю майстер-класи німецьких музикантів із кнікімівським академічним хором і камерним оркестром були відкритими і відбувалися на творчий базі Національної академічної капели «Думка»: побувати на цих творчих уроках змогли викладачі і студенти Національної музичної академії України імені П. Чайковського, Інституту музики ім. Р. Глієра; артисти і диригенти професійних академічних колективів м. Києва.

Україно-німецький музичний тиждень в КНУКіМ був плідним, надзвичайно цікавим і творчим! Результатом спільної праці став концерт, що відбувся в концертній залі Таврійського національного університету у суботу, 18-ого березня. Майстерне диригування п. Раймунда Віппермана об’єднало в одне невіддільне ціле спів і гру на інструментах, класичну музику (звучали меси І.-С. Баха і Р. Шумана)і сучасні музичні експерименти, що продемонстрував твір 2000-х років шведського композитора Т. Енефельта.

Ця співпраця викликала хвилю емоцій студентів кафедри академічного хорового мистецтва КНУКіМ в соцмережах – безліч слів вдячності «ВКонтакті» прозвучало від учасників хору «ANIMA» в адресу Майстра - німецького диригента – п. Раймунда Віппермана, а також в адресу Наталії Кречко – художнього керівника хору і ідейного організатора україно-німецького тижня на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ. В свою чергу п. Віпперман наприкінці творчого звіту – концерту подякував хористам за співпрацю і висловив бажання про продовження міжнародного творчого спілкування. Чекаємо на нові спільні проекти!