МІСТ ДРУЖБИ

Нещодавно в Києві відбувся святковий концерт «Міст дружби». Актова зала Головного навчального корпусу Київського Національного університету імені Тараса Шевченка радо прийняла представників культури 9-ти країн: Азербайджану, Грузії, Екваторіальної Гвінеї, Китайської Народної Республіки, Королівства Марокко, Південної Кореї, Туреччини, Туркменістану, України.

Неперевершені колективи КНУКіМ представляли на цьому концерті культуру нашої країни: український народний хор ім. Станіслава Павлюченка (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства професор Олена Скопцова) і ансамбль народного танцю «Київ» КНУКіМ під керівництвом кандидата педагогічних наук професора Ірини Гутник. Чудові кнукімівські колективи, поєднавши творчі зусилля, продемонстрували усю неосяжну красу ліричних і розлогих, як слобожанські степи і хвилі Дніпра, надзвичайно мелодійних українських пісень і запальних народних танців.

Культуру своїх країни продемонстрували ансамбль «Кавказ» (художній керівник Ніджат Мірзоєв), гурт «Лейлі» (художній керівник Нігара Хамраєва), солісти: Ван Шижу, чарівна Заслужена артистка АР Крим Ленара Османова та ще багато інших самодіяльних і професіних колективів і артистів.

Концерт став справжнім мостом дружби між артистами і столичними студентами – іноземцями, які так само, як і свої рідні пісні і танці, активно підхоплювали кожну українську пісню у виконанні славного кнукімівського хору! Україна стала для багатьох із них другим домом, культуру якого вони надзвичайно шанують!