НАУКОВО-ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ

Академічний хор "АNІМА" під керівництвом Кречко Наталії Михайлівни, заслуженої артистки України, професора та завідувача кафедри академічного хорового мистецтва факультету музичного мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв, урочисто відкрили виконанням Державного Гімну України і привітали кількома музичними номерами ІV-ту Міжнародну науково-практичну конференцію професорсько-викладацького складу, докторантів, аспірантів, магістрів та студентів «ГОСТИННІСТЬ, СЕРВІС, ТУРИЗМ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ».

Організатором конференції виступив факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу КНУКіМ, конференція відбулася в рамках Днів науки КНУКіМ – 2017.