ПАМ’ЯТАЄМО – ПЕРЕМАГАЄМО!

9 травня Український народний хор імені Станіслава Павлюченка кафедри народнопісенного та хорового мистецтва ФММ КНУКіМ (художній керівник та головний диригент – кандидат мистецтвознавства Олена Скопцова) взяв участь у святкуванні Дня перемоги над нацизмом у місті Бориспіль!

Артисти радо відгукнулись на запрошення місцевої влади та громадськості взяти участь у міських урочистостях у святу для усіх українців дату – 9 травня. В концертній програмі прозвучали як хорові твори: "Стоїть над Волгою курган", "Виглядала мати сина", "Ой, пливи, вінок", "Любий брате, маму бережи", "Мамина вишня", "Виростеш ти, сину", так і сольні номери у виконанні солістів колективу: Стремчука Андрія, Верескуна Руслана, Теслик Діани, Шинкаренко Наталії, Костянтина Омелянчука, Вільчинської Аліни.

Учасники хору висловлюють велику вдячність керівництву прекрасного колективу за організацію такого чудового заходу! Емоції, слова вдячності людей, посмішки та сльози радості публіки – це найвищий показник немарної роботи як колективу, так і його керівника!