Концерти класичної гітарної музики

Завдяки ініціативі професора Київського Національного Університету Культури і Мистецтв , заслуженій артистці України Жадько Вікторії Анатоліївні, у чудовому місті Чернівці відбулися одразу два концерти класичної гітарної музики: 12 травня - концерт під назвою "Музична вервиця" пройшов у Соборі Успення Пресвятої Богородиці, який був присвячений матерям, а 13 травня усі бажаючі слухачі мали нагоду відвідати концерт у залі органної та камерної музики ( один з концертних майданчиків Чернівецької обласної філармонії ).

Солістами концертів стали студенти кафедри інструментального мистецтва факультету музичного мистецтва Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Станіслав Стешенко та Олена Тібірькова.

Слухачі передавали щирі вітання та були безмежно вдячні їхньому викладачу заслуженій артистці України, професору Київського Національного Університету Культури і Мистецтв Вікторії Анатоліївні Жадько за чудовий та неймовірний світ музики, який подарували їм Станіслав та Олена.