ЗУСТРІЧ із поп-рок гуртом BAHROMA

17 травня у Київському Національному університеті культури і мистецтв пройшла зустріч студентів з поп-рок гуртом BAHROMA!

Хлопці залюбки відповідали на питання студентів і самі розповідали різні події, пов'язані з їх життям. Одразу було видно, що хлопці дійсно живуть тим, чим вони займаються! Особливо це було видно, коли вони грали свої пісні.

Також було ще цікаво спостерігати за студентами, які були до зустрічі. Саме головне те, що творчий шлях засновника і вокаліста гурту починався саме з нашого університету!

Тож, друзі, нам є ким пишатись! Дуже приємно, що студенти саме з нашого університету досягають великого успіху у своїй творчості!

Голова студради ФММ
студентка 2-го курсу Вікторія Ворона