БАНДУРНІ ПЕРЕЛИВИ

Кінець навчального року студенти – бан6дуристи КНУКіМ відзначили кількома мистецькими імпрезами.

У Педагогічному коледжі кобзарського мистецтва, що у с. Стритівка Київської області, студенти та педагоги КНУКіМ провели профорієнтаційну зустріч і з цьогорічними  випускниками і концерт, де прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів.

Студенти кафедри бандури та фольклору заспівали арії, народні пісні, а також дуети у супроводі бандури та фортепіано. У концерті брали участь: студенти А. Скитиба, А. Стрілець, Е. Вилобкова, Е. Свіщова та педагоги Н. Зущенко, Т. Яницький, концертмейстер Н. Чабаненко.

Не менш захоплива зустріч із бандурним мистецтвом відбулася у Київському коледжі культури та мистецтв, де був проведений концерт-профорієнтация класу педагога Коханської-Федорової Л. В., у якому взяли участь студенти та педагоги КНУКіМ, кафедри бандури та фольклору. Студенти М. Бондаренко та Б. Антоненко виконали твори сучасних композиторів, студенти К. Вилобкова, А. Скитиба, А. Стрілець співали аріі, народні пісні. Виконав твори Т. Яницький та концентмейстер Н. Чабаненко.

В теплій та дружній обстановці відбулися зустрічі бандуристів КНУКіМ із майбутніми абітурієнтами, тож до зустрічі у приймальній комісії!