НОВІ МУЗИЧНІ ПЕРЕМОГИ

Нещодавно у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся вже ІІІ-й Міжнародний Фестиваль-Конкурс талантів "Все починається з любові". У Фестивалі-Конкурсі взяли учасники з України, Грузії, Білорусії, Греції, Нігерії в напрямках вокального, хорового, інструментального та хореографічного мистецтва.

Метою Фестивалю-Конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей і молоді, підвищення їх професійного рівня, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків, інтеграція українського мистецтва у світовий культурний простір. Для глядачів вхід на захід вільний, що є немаловажним у питання популяризації культурної спадщини українського народу.

Приємно, що членом журі конкурсу був запрошений професор кафедри інструментального мистецтва КНУКіМ, заслужений працівник культури України, громадський діяч і диригент Петро Олександрович Андрійчук. Активну участь у конкурсі взяли студенти - інструменталісти факультету музичного мистецтва КНУКіМ - Олександр Горошко, Ольга Пелещишин і Євген Солошенко - усі вони отримади Дипломи І-го ступеню за перемогу у номінації "Баян". Вітаємо наших чудових музикантів із новою перемогою!