ВИПУСКНИКИ - МУЗИКАНТИ КНУКіМ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ

13-ого липня студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, які здобули повну вищу освіту за освітніми рівнями «спеціаліст» і «бакалавр», вітали яскравими урочистостями!

Під звуки Державного Гімну України було відкрито урочисте видання дипломів цьогорічним кнукімівським випускникам – музикантам. Вітаючи випускників у цей знаменний день, проректор КНУКіМ Анатолій Васильович Гуменчук відмітив: «Сьогодні Україна зустрічає нових висококваліфікованих фахівців музичного мистецтва – випускників нинішнього 2017-го року. За цим стоїть багаторічна напружена і творча праця студентів і усіх співробітників університету. Від щирого серця вітаю вас із завершенням навчання і здобуттям вищої освіти! Бажаю всім вам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України! В добру путь, дорогі випускники!»

Яскравими посмішками та блиском в очах, осяювали випускники університет. Цього дня величезний потік студентів та батьків з радістю святкував свій випускний. Із словами привітань до цьогорічних бакалаврів і спеціалістів звернулися декан ФММ професор Петро Леонтійович Богоніс, завідувач кафедри академічного хорового мистецтва професор Наталія Михайлівна Кречко, заступник декана ФММ доцент Валентина Володимирівна Сінельнікова.

Святкування тривало цілий день, батьки випускників розділили цю радісну подію зі своїми дітьми, вони висловили щирі слова подяки університету, викладацькому складу і ректору КНУКіМ.

Вітаємо всіх випускників із цим визначним днем! Настав час рухатись до висот та своїми успіхами довести, що ви гідно несете високе звання випускника Київського Національного університету культури і мистецтв і своїми здобутками робити все для розвитку та процвітання України! Успіхів вам у житті, творчої реалізації, миру і злагоди, дорогі наші!