СВЯТО ЗНАНЬ

1-го вересня музиканти КНУКіМ святково зустрічали першокурсників і магістрів першого року навчання!

В арт-сквері, що по вулиці Чигоріна, 20, урочистості розпочалися проникливим виконанням Гімну України духовим оркестром «Гармонія» КНУКіМ під керівництвом знаного українського диригента Володимира Романовського і диксиленду, керівником якого є студент 4-го курсу Стас Маслов.

Із вітальними словами до молоді звернулися заступник декана ФММ Валентина Сінельнікова, художній керівник і головний диригент академічного хору «ANIMA» Наталія Кречко, доцент Тетяна Пістунова.

Першокурсники отримали омріяні студентські квитки найкращого вишу України – Київського національного університету культури і мистецтв і з радістю фотографувалися, танцювали під захопливі ритми диксиленду, обмінювались емоціями.

А потім для студентів-новачків відбулися зустрічі із фаховими творчими колективами, під час яких вони змогли познайомитись із яскравою плеядою артистів-виконавців вишу та їхньою пісенно-музичною діяльністю.

В добру путь, дорогі наші першокурсні КНУКіМівці! За новими знаннями і новими творчими звершеннями!