КОНЦЕРТНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО!

9 вересня на території Національного історично-культурного заповіднику «Качанівка», що на Чернігівщині, відбулося ХІ-те Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Качанівські музи». Традиційно на території палацу свято супроводжується піснями колективів зі всієї Чернігівщини, виставками майстрів з різних куточнів регіону та країни та різноманітними розвагами.

На запрошення Чернігівського обласного департаменту культури  і туризму учасником цьогорічного фестивалю став фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ. Старовинна садиба в селищі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області на берегах річки Смош, чудовий концерт, гарні люди та незабутні краєвиди, - все це вразило краличан і їх керівника – заслуженого працівника культури України професора Івана Сінельнікова.

На зустріч із мистецтвом «Кралиці» і її чудовими молодими співами зібралося багато чернігівців, один із них особливо чекав на зустріч із творчим колективом фольклористів КНУКіМ, адже він – пан Олександр Левочко – один із перших студентів, учасників ансамблю «Кралиця» 1992 – 95 рр., а сьогодні – директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА!

Одже, фольклористи КНУКіМ розпочали творчий сезон! Дякуємо на незабутні враження гостинній Чернігівщині