Факультет музичного мистецтва

         ​​

«Осінь весільна»

9-10 вересня студенти та викладачі факультету музичного мистецтва доцент Скаженик М.В. та Коробов О.Ю. вкотре відвідали щорічне свято «Осінь весільна», що проходило в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

В перший день студенти стали свідками справжнього традиційного подільського весілля, яке представили фольклорні колективи з Теплицького району Вінницької області “Берегиня” (с.Орлівка), “Цвіт папороті” (с.Соболівка), “Родина” (с. Метанівка), “Вертута” (смт.Теплик). Студенти познайомились з побудовою весільного дійства, весільною атрибутикою, слухали весільні пісні та отримали майстер-клас з ведення сеансу запису музичного фольклору від викладачів. Новинкою цьогорічного свята був справжній розпис та шлюб закоханої пари! Організатором і ведучою цього весільного дійства була випускниця кафедри фольклору КНУКіМ, а нині – старший науковий співробітник відділу народного мистецтва та фольклору музею – Анастасія Колодюк.

Весільні пісні, записані фольклористами будуть практично транскрибовані студентами, увійдуть до сольного та ансамблевого репертуару, а відзняте О. Коробовим відео «Подільське весілля» поповнить низку учбово-методичних фільмів, які використовуються на заняттях з фольклору.

В неділю на святі весільні обряди представляли фольклорні колективи з Житомирщини, Чернігівщини, Київщини, Хмельниччини, Черкащини. Вони відтворили весільні обряди дівич-вечір, розплітання коси молодої, викуп молодої, даровизна, снідання, перезва та інші. З деякими колективами викладачі зі студентами познайомилися ближче і отримали запрошення приїхати до них в фольклорну експедицію. Після програми був майстер-клас з українських народних танців, які були частиною весілля.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​